Netradiční adventní věnce na stůl 2018Blíží se Advent a mnoho lidí vyrábí vlastní adventní věnce 2018. Nabízíme Vám pohled na netradiční Adventní věnce. Inspirujte se nápady, které vytvořily šikovné ruce. K výrobě věnce neodmyslitelně patří  jehličí, šiška, svíčka a ozdobné dekorace, které vytvoří dokonalou adventní atmosféru. Inspirujte se hezkými návrhy, kde můžete umístit adventní věnce na stůl nebo na dveře. 

Adventní věnce na stůl nebo na dveře slouží po potěšení všech hostů a návštěvníků, kteří přicházejí Vás navštívit o vánočních svátcích. Inspirace pro Vás můžete najít v následujících fotografiích. V roce 2018 letí adventní věnce fialové, ale taky ve skořicové barvě. Vlastní výroba není vůbec složité, pokud máte manuální ruce, můžete to zvládnout levou zadní. Pokud si chcete nějaký věnec koupit cena se pohybuje od 100 Kč až po tisíce korun  za ty největší a nejpropracovanější věnce. 

adventni-vence-2018

 

netradicni-adventni-vence-2018

netradicni-adventni-vence

 

netradicni-vence

vanocni-adventni-vence

 

vence-2018

Jste manuálně zruční? Zkuste si vytvořit vlastní adventní výzdobu. Stačí pár dekorací a pár věcí, které najdete  běžně doma. Pak pak tedy to nejdůležitější – šikovné ruce a chuť strávit čas aranžováním. Za 30 minut můžete mít svůj adventní věnec. 

Koukněte na další : Netradiční adventní věnce na stůl 2018


Napište nám, jaká je vaše adventní věnce vlastní výroba. Zda děláte adventní věnec bez chvojí nebo z perníku. Takový perníkový adventní věnec opravdu stojí za to !!! Pochlubte se. Komentáře

1 | Lenka @ | před dvanácti měsíci

Netradicni adventni vence na stul

Jsou hrozinky moc pekny. Nevim zda takove vence na stul nebo dvere dokazu vyrobit ..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.